Montáže nádrží na dešťovou vodu a domácích čističek odpadních vod

Provádíme montáže našich setů nádrží na dešťovou vodu se systémy pro využití vody na zalévání zahrady, splachování toalet nebo praní prádla. Dodáváme čistírny odpadních vod včetně montáže.

CENÍK A ROZSAH SLUŽEB:

1) Poradenství

  • Návrh řešení + stavební připravenost na základě zaslaného projektu či fotodokumentace e-mailem - ZDARMA
  • Zpracování odborného posudku pro dotaci Dešťovka - 2 000,- Kč ( zpracováváme pouze při nákupu nádrže nebo sestavy u nás )
  • Osobní konzultace v místě stavby, návrh řešení, zpracování situačního schématu a stavební připravenosti - 3 000,- Kč + dopravné*

2) Uložení do výkopu a připojení

  • Doprava nádrže sólo na konkrétní termín, ukládka hydraulickou rukou přímo do připraveného výkopu, připojení KGEM, PE, chráničky, příp. přívodu vzduchu (ČOV) vše do 1 m od hrany výkopu nádrže (!!) - 3 000,- Kč + dopravné*
  • Připojení systému Raintronic pro využití dešťové vody do připravených rozvodů v technické místnosti - 2 500,- Kč + dopravné*
  • Připojení dmychadla a rozvodů vzduchu k ČOV, zprovoznění - 1 500,- Kč + dopravné*

* dopravné činí 10 Kč / km z Brna do místa instalace a zpět. V případě objednání více úkonů současně a dodržení smluvené stavební připravenosti lze stihnout všechny montáže v jeden den a dopravné je tedy účtováno pouze jednou. 

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Účtuje se společně s cenou vybrané sestavy se sníženou sazbou DPH 15%, a to v případě, že nádrž kupujete k výstavbě RD do 350 m2 podlahové plochy (dle § 49 ZDPH) nebo se jedná o opravu, udržování či technické shodnocení již dokončené stavby pro bydlení (dle § 48 ZDPH).V ostatních případech s 21% DPH nebo reverse charge.

Zemní práce vč. rovnání podkladu pro nádrž, obsypový materiál, vodu s přívodem pro napouštění nádrže si zajišťuje objednatel sám, případně můžeme v závislosti na lokalitě doporučit vhodného bagristu či prodejnu materiálu. Rozvody KGEM, PE, chráničky a elektro po pozemku, mezi domem a nádrží apod. zajišťuje objednatel.

Obvyklé ceny:

  • výkopové práce strojní: 600 - 900 Kč / hod, časová náročnost dle velikosti nádrže a těžitelnosti zeminy, obvykle 4-10 hod
  • těžené kamenivo 4/16: 300 - 500 Kč / t, spotřeba dle velikosti nádrže, obvykle cca 2x násobek užitného objemu osazované nádrže, tj. např. pro 5 m3 nádrž se spotřebuje cca 10 m3 obyspového kameniva, tj. cca 15 t ( 1 m3 = cca 1,5 t)
  • doprava, účtuje se za dovoz těženého kameniva, obvykle také za dovoz/odvoz bagru, obojí v závislosti na vzdálenosti
  • odvoz přebytečné zeminy, dle vzdálenosti a cenových možností nejbližší skládky

Máte zájem o dodávku a montáž nádrže na dešťovou vodu nebo čističky odpadních vod? Zanechte nám kontakt a zprávu a my se Vám ozvěme zpět!

 

Nevyplňujte toto pole: