Nádrž na dešťovou vodu Ecoline 5000 Plus

Kód: 3550000010
Neohodnoceno
Značka: GERATEC
27 490 Kč / ks 22 719,01 Kč bez DPH
Skladem

Podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu Ecoline jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Nádrže řady Ecoline jsou navrženy s důmyslným žebrováním na podélných i příčných stěnách a navíc mají již integrovaný výškový nástavec. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu Ecoline jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Nádrže řady Ecoline jsou navrženy s důmyslným žebrováním na podélných i příčných stěnách a navíc mají již integrovaný výškový nástavec. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm. Jako obsyp nelze použít zeminu z výkopu, prosívku, písek, apod. Nádrž není vhodná k použití v místech s výskytem vysoké hladiny spodní vody.

Modelová řada Ecoline nabízí nádrže o užitném objemu 3300 a 5000 l. Nádrže je dále možné vzájemně propojovat pomocí PVC potrubí KG DN 100 a těsnění, a to v plochách určených k navrtání potřebného otvoru. Propojení nádrží se provádí ve spodní části nádrže. Nádrže jsou vhodné k osazení pod plochy s pouze pochozím provozem, pojezd např. osobními vozy je nepřípustný.

Rozsah dodávky:

  • Nádrž Ecoline s revizním vstupem a výškovým nástavcem
  • Základní víko pro revizní vstup
  • Vyvrtání otvorů pro přítok, přepad a technickou instalaci vč. osazení manžet, KGEM potrubí a fitinek - vše připraveno na míru, objednávky jsou individuálně konzultovány
 
 
Video: příprava nádrže před odesláním zákazníkovi
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádrže na dešťovou vodu
Záruka: 25 let
Hmotnost: 195 kg
Objem: 5000 l
Délka: 2450 mm
Šířka: 1710 mm
Výška: 2280 mm

Příprava nádrže na míru