Nádrž na dešťovou vodu Ecoline 5000 Plus s příslušenstvím pro zalévání zahrady

Kód: 65A0000074
Neohodnoceno
36 500 Kč / ks 30 165,29 Kč bez DPH
Skladem

Podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu Ecoline jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Nádrže řady Ecoline jsou navrženy s důmyslným žebrováním na podélných i příčných stěnách a navíc mají již integrovaný výškový nástavec. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu Ecoline jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Nádrže řady Ecoline jsou navrženy s důmyslným žebrováním na podélných i příčných stěnách a navíc mají již integrovaný výškový nástavec. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm. Jako obsyp nelze použít zeminu z výkopu, prosívku, písek, apod. Nádrž není vhodná k použití v místech s výskytem vysoké hladiny spodní vody. Modelová řada Ecoline nabízí nádrže o užitném objemu 3300 a 5000 l. Nádrže jsou vhodné k osazení pod plochy s pouze pochozím provozem, pojezd např. osobními vozy je nepřípustný.

Nabízená sestava zahrnuje:

  • Nádrž na dešťovou vodu Ecoline 3300 s integrovaným nástavcem
  • Základní víko nádrže
  • Filtrační koš na nečistoty umístěný na přítokové rouře
  • Čerpadlo LEO LKS 1102-SE s automatickým tlakovým spínačem, zavěšené v nádrži
  • PE hadice, PE spojky, vypouštěcí ventil, mosazná šroubovací tvarovka prostupu stěnou nádrže - vše DN 25 (za příplatek možno připravit v DN32)
  • Provedení prostupů pro přítok a přepad, osazení gumovými těsněními a sponami zabraňujícími posunu potrubí - DN110 / DN125 / DN160. DN a směrové umístění prostupů je možné si zvolit zdarma v ceně.
  • Prostup s manžetou DN50 a vloženým dílem PEHD chráničky pro protažení elektrokabelu + ochranný box do vlhka pro ukrytí spoje elektro
  • Montáž veškerých komponent do nádrže, dodáváme jako celek!
 
 
 
Video: příprava nádrže před odesláním zákazníkovi
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Systémy pro zalévání zahrady
Objem: 5000 l
Délka: 2450 mm
Šířka: 1710 mm
Výška: 2280 mm
Materiál: PE
Zatížení plochy nad nádrží: pouze pochozí provoz
Použití v místech s výskytem vysoké hladiny spodní vody: nelze
Výrobce: Nautilus Wassersysteme
Hmotnost: 195 kg

Příprava nádrže na míru