Nádrž na dešťovou vodu Ecoline 3300 Plus s příslušenstvím pro zalévání zahrady

Kód: 65A0000073
Neohodnoceno
31 500 Kč / ks 26 033,06 Kč bez DPH
Skladem

Podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu Ecoline jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Nádrže řady Ecoline jsou navrženy s důmyslným žebrováním na podélných i příčných stěnách a navíc mají již integrovaný výškový nástavec. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu Ecoline jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Nádrže řady Ecoline jsou navrženy s důmyslným žebrováním na podélných i příčných stěnách a navíc mají již integrovaný výškový nástavec. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm. Jako obsyp nelze použít zeminu z výkopu, prosívku, písek, apod. Nádrž není vhodná k použití v místech s výskytem vysoké hladiny spodní vody. Modelová řada Ecoline nabízí nádrže o užitném objemu 3300 a 5000 l. Nádrže jsou vhodné k osazení pod plochy s pouze pochozím provozem, pojezd např. osobními vozy je nepřípustný.

Nabízená sestava zahrnuje:

  • Nádrž na dešťovou vodu Ecoline 3300 s integrovaným nástavcem
  • Základní víko nádrže
  • Filtrační koš na nečistoty umístěný na přítokové rouře
  • Čerpadlo LEO LKS 1102-SE s automatickým tlakovým spínačem, zavěšené v nádrži
  • PE hadice, PE spojky, vypouštěcí ventil, mosazná šroubovací tvarovka prostupu stěnou nádrže - vše DN 25 (za příplatek možno připravit v DN32)
  • Provedení prostupů pro přítok a přepad, osazení gumovými těsněními a sponami zabraňujícími posunu potrubí - DN110 / DN125 / DN160. DN a směrové umístění prostupů je možné si zvolit zdarma v ceně.
  • Prostup s manžetou DN50 a vloženým dílem PEHD chráničky pro protažení elektrokabelu + ochranný box do vlhka pro ukrytí spoje elektro
  • Montáž veškerých komponent do nádrže, dodáváme jako celek!
 
 
Video: příprava nádrže před odesláním zákazníkovi
 

Čerpadlo:

Čerpadlo LEO LKS 1100 je výkonné čerpadlo s automatickým tlakovým spínačem. Je možné napojit jej na jakékoliv odběrné místo či závlahový systém ukončený uzavíracími ventily. Při otevření jakéhokoliv ventilu v systému poklesne tlak a čerpadlo se automaticky spustí. Jakmile jsou všechny kohouty zavřené, čerpadlo dotlakuje systém a automaticky se vypne. Užívání je tedy velice komfortní bez nutnotsti manuálně zapínat a vypínat čerpadlo.

Filtrační koš:

Zachytává hrubé i jemné nečistoty, oko v sítu má cca 0,3 mm. Koš se doporučuje v pravidelném intervalu čistit, aby byl zajištěn plnohodnotný přítok dešťové vody do nádrže a aby koš plnil svou funkci.

Cena:

Cena uvedena na e-shopu je konečná a při odběrech jednotlivých kusů na níž již nelze poskytnout žádnou slevu. Chcete přesto něco ušetřit? V případě, že nádrž kupujete k výstavbě RD do 350 m2 podlahové plochy (dle § 49 ZDPH) nebo se jedná o opravu, udržování či technické zhodnocení již dokončené stavby pro bydlení (dle § 48 ZDPH), je možné vystavit fakturu se sníženou sazbou DPH 15% - kontaktujte nás ideálně e-mailem na info@ramaco.cz

Jste realizační nebo obchodní firma a chcete od nás odebírat pravidelně? Napište nám na e-mail info@ramaco.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Systémy pro zalévání zahrady
Záruka: 25 let
Objem: 3300 l
Délka: 2460 mm
Šířka: 1400 mm
Výška: 1970 mm
Výrobce: Nautilus Wassermanagement GmbH

Příprava nádrže na míru