Nádrž na dešťovou vodu Cristall 2650

Kód: 200031
2 hodnocení
Značka: OTTO GRAF
ZdarmaZdarma
cristall
16 185 Kč / ks 13 376,03 Kč bez DPH
Skladem Praha

Podzemní samonosná nádrž na dešťovou vodu CRISTALL® je monolitické konstrukce a zaručuje dokonalou statickou pevnost a těsnost. Podklad i obsyp nádrže se provádí z písku nebo jemného štěrku, není třeba žádné betonování. Výrobce poskytuje záruku 15 let, životnost je prakticky neomezená!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu CRISTALL®  jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm. Jako obsyp nelze použít zeminu z výkopu, prosívku, písek, apod.V případě uložení v místech s vyšší hladinou spodní vody je nutné okolí nádrže oddrenážovat a vodu odčerpávat z drenážní šachty. 

 

Modelová řada CRISTALL®   nabízí nádrže o užitném objemu 1600 a 2650 l. Nádrže je dále možné vzájemně propojovat pomocí PVC potrubí KG DN 100 nebo DN 50 a těsnění, a to v plochách určených k navrtání potřebného otvoru. Propojení nádrží se provádí ve spodní části nádrže. V případě dodržení opatření z montážního návodu a použití pojízdného poklopu je možné na ploše nad nádrží pojíždět osobním automobilem.

Rozsah dodávky:

  • Nádrž CRISTALL®  s revizním vstupem
  • Základní víko pro revizní vstup
  • V čele nádrže je proveden a zatěsněn 1 otvor pro připojení kanalizační roury DN110. V případě potřeby je možno vyvrtat na předpřipravených plochách další otvor v čele nádrže, případně u dna pro propojení více nádrží mezi sebou. Tyto otvory je nutno osadit vhodným těsněním DN110, které není součástí dodávky sady, ale je možno je doobědnat gumová manžeta DN 110.
  • Součástí této varianty produktu není šachtový nástavec pro hlubší uložení. Nádrž je takto možné uložit například pro sezónní používání bez požadavku uložení v nezámrzné hloubce. Dále je potřeba počítat s možností použití pouze jednoho připojovacího otvoru DN110, který je v čele nádrže.  Pro většinu ostatních případů doporučujeme zakoupit SET nádrže včetně nástavce.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podzemní nádrže
Hmotnost: 100 kg
Objem: 2650 l
Délka: 2100 mm
Šířka: 1300 mm
Výška: 1500 mm
Materiál: PE