Nádrž na dešťovou vodu Columbus 4500

Kód: 200033
Neohodnoceno
Značka: OTTO GRAF
32 500 Kč / ks 26 859,50 Kč bez DPH
Skladem Praha

Podzemní samonosné nádrže na dešťovou vodu COLUMBUS® jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Nádrže řady COLUMBUS® jsou navrženy s důmyslným žebrováním na podélných i příčných stěnách. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzemní samonosné nádrže  na dešťovou vodu COLUMBUS®  jsou vyráběny metodou rotačního odlévání. Jedná se o technologii bezesvarou, nádrž je tedy vyrobena z jednoho monolitického kusu. Jde o nejodolnější a nejtrvanlivější řešení na trhu. Nádrže řady COLUMBUS® jsou navrženy s důmyslným žebrováním na podélných i příčných stěnách. Montáž se provádí bez betonování, nádrž stačí jen ze všech stran obsypat štěrkem v rozsahu frakce zrna 4-16 mm. Jako obsyp nelze použít zeminu z výkopu, prosívku, písek, apod. V případě uložení v místech s vyšší hladinou spodní vody je nutné okolí nádrže oddrenážovat a vodu odčerpávat z drenážní šachty. 

Modelová řada COLUMBUS® nabízí nádrže o užitném objemu 3700, 4500 a 6500 l. Nádrže je dále možné vzájemně propojovat pomocí PVC potrubí KG DN 50 a těsnění, a to v plochách určených k navrtání potřebného otvoru. Propojení nádrží se provádí ve spodní části nádrže. V případě dodržení opatření z montážního návodu a použití pojízdného poklopu je možné na ploše nad nádrží pojíždět osobním automobilem.

Rozsah dodávky:

  • Nádrž Columbus s revizním vstupem
  • Základní víko pro revizní vstup
  • V nádrži jsou v horní části provedeny a zatěsněny celkem 3 otvory pro připojení kanalizační roury DN110 a jeden otvor DN110 v čele. V případě potřeby je možno vyvrtat na předpřipravených plochách další otvory v čele nádrže, případně u dna pro propojení více nádrží mezi sebou. Tyto otvory je nutno osadit vhodným těsněním DN110, které není součástí dodávky sady, ale je možno je doobědnat gumová manžeta DN 110.
K nádrži je možné dokoupit litinový pojizdný poklop s možností zatížení až 3,5 t, výškový nástavec pro revizní otvor či filtrační koš. Vše k nalezení v souvisejícím zboží přímo u produktu.
Před zakoupením nádrže doporučujeme prostudovat montážní návod.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podzemní nádrže
Hmotnost: 190 kg
Objem: 4500 l
Délka: 2440 mm
Šířka: 1840 mm
Výška: 2140 mm
Materiál: PE
Objem: 4500 l