Kontakty

Ramaco s.r.o.
Novoměstská 2170/1c
621 00 Brno - Řečkovice

IČ: 04514041, DIČ: CZ04514041

tel: +420 602 492 767, e-mail: info@ramaco.cz

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 90356, bankovní spojení Fio banka, a.s., číslo účtu: 2200888808/2010

Na výše uvedené adrese máme sídlo, kancelář a sklad. Nemáme pevnou provozní dobu. Návštěvy doporučujeme domluvit předem telefonicky nebo e-mailem. 

O společnosti

Společnost Ramaco s.r.o. vznikla v roce 2015, a to jako montážní společnost v oblasti nakládání s dešťovou vodou se specializací na domovní akumulační nádrže, vsakovací objekty a retenční nádrže. Postupem času vznikl také e-shop pro prodej zboží z této oblasti, nejprve s nabídkou nádrží jako takových. Sortiment se postupně rozšířil o příslušnou čerpací techniku a vznikly oblíbené sestavy pro využití dešťové vody pro zalévání zahrady, splachování toalet či praní prádla. Do nabídky přibyly také sběrače dešťové vody do okapového svodu, sudy na vodu, nadzemní nádrže ve standardním a také designovém provedení. V neposlední řadě nabízíme drobné příslušenství pro manuální zavlažování nebo odvodňovací prvky jako jsou dvorní vpusti nebo liniové žlaby. 

V Brně - Řečkovicích máme kancelář, kryté skladovací prostory i otevřenou skladovací plochu pro podzemní nádrže. Běžně máme skladem vsakovací bloky a tunely, sudy na vodu, sběrače dešťové vody, podzemní nádrže ve velikostech od 2 m3 do 6 m3, včetně potřebného příslušenství.

Kontaktní osoby

  • Daniel Havlík - daniel@ramaco.cz - jednatel společnosti, technické poradenství, obchod a marketing
  • Patrik Mecerod - patrik@ramaco.cz - technik, manažer zakázky montáže akumulačních nádrží, osobní odběry zboží Brno
  • Dalibor Havlík - dalibor@ramaco.cz - technik, manažer zakázky montáže retenčních nádrží a vsakovacích objektů
  • Mária Čajová - maria@ramaco.cz - zpracování odborných posudků Dešťovka

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: