Vybrali jste si u nás některou ze sestav podzemních nádrží na dešťovou vodu s příslušenstvím pro její využití? Chcete si zažádat o dotaci na Váš projekt? Nebo teprve uvažujete o vhodném řešení a potřebujete poradit úplně od začátku? Pomůžeme Vám! Získat dotaci na nádrž na dešťovou vodu není nikterak složitým procesem. Je třeba zadat žádost na příslušných stránkách SFŽP, doložit odborný posudek od dodavatele nádrže a příslušenství, zrealizovat váš projekt (montáž můžete provést i svépomoci), doložit realizaci a veškeré doklady a až 50% nákladů na váš projekt můžete získat zpět.

Jaké možnosti pomoci od nás nabízíme?

A) Vypracování odborného posudku - dostanete od nás elektronicky na e-mail zpracovaný odborný posudek, který je k získání dotace potřeba. O dotaci si pak zažádáte sami, přiložíte posudek od nás, vyčkáte na schválení žádosti a následně si již celý další proces a komunikaci se SFŽP vedete sami.

B) Kompletní dotační servis od nás - na základě plné moci a uzavřené smlouvy podáváme žádost za vás a vyřídíme veškerou administrativu. Po realizaci projektu zajistíme doložení potřebných dokumentů a postaráme se o vyplacení peněz na váš účet.