Doprava a platba

Doprava
 

Nabízíme hned několik způsobů dopravy zboží k Vám. Možnosti se liší v závislosti na velikosti a hmotnosti vybraných produktů. Pro zjednodušení se dají naše dopravní možnosti rozlišit na tři kategorie:

  • Doprava menších balíčků přímo z našeho skladu na výdejní místa Zásilkovna.cz nebo přímo na Vaši adresu prostřednictvím České pošty nebo společnosti Geis. Jedná se hlavně o sběrače dešťové vody, drobné příslušenství k využití vody, bodové odvodnění a další drobné výrobky při menším objednaném množství. Tyto výrobky jsou v závislosti na šíři prodejů k dispozici v jednotkách či desítkách kusů a jsme schopni je ihned expedovat na výdejní místa nebo přímo k vám na adresu.
  • Doprava palet či těžších zásilek přímo z našeho skladu prostřecnictvím Toptrans. Jde především o menší množství vsakovacích tunelů či bloků, čerpací techniku, liniové odvodnění, filtrační šachty, nadzemní nádrže či sudy.
  • Doprava nádrží či jiných větších dodávek z našeho nebo dodavatelského skladu. Jde především o nádrže na dešťovou vodu a větší dodávky prvků pro vsakování. V dopravě není zahrnuto složení zboží z auta, zajišťuje objednatel. Věnujte proto prosím pozornost hmostnosti jednotlivých produktů. Většinu nádrží do velikosti cca 6 m3 lze složit ručně za účasti 2-4 osob dle hmotnosti a velikosti. 
Platba
  • Dobírka: je vždy možná za příplatek při zasílání produktů přímo od nás přes Zásilkovnu, Geis, ČP nebo Toptrans. Expedice či příprava termínu dodání bez prodlení. Bohužel není technicky zajistitelná u dodávek ze skladů dodavatelů.
  • Platba předem zálohovou fakturou: umožněna u všech typů dopravy - zdarma. Po objednávce prosím vyčkejte na zaslání zálohové faktury. Zboží je připravováno k expedici či objednáno k termínu dodání až po připsání platby na účet.
  • Platba předem přes bránu - platební karta, bankovní převod: umožněna u všech typů dopravy - zdarma. Expedice či příprava termínu dodání bez prodlení.
Osobní odběr
 

Osobní odběr zboží je možný na adrese Novoměstská 2170/1c, Brno (budova "SMS elektro", 2. patro, vchod vedle bistra) a je poskytován zdarma. Pro osobní odběr je třeba vždy uzavřít objednávku přes e-shop a vyčkat na zprávu od nás, ve které Vás k odběru zboží vyzveme.

Před vyzvednutím zboží nám prosím vždy zavolejte na telefonní číslo 602 492 767, a to nejlépe den předem. Nejsme vždy přítomni v kanceláři. V rámci osobního odběru je možné platit za zboží v hotovosti nebo kartou.