Doprava nádrží

Rozvoz nádrží je prováděn vždy po několika kusech v jednom konkrétním směru dle přijatých objednávek. S ohledem na obvyklý objem objednávek je doručení nádrže realizováno ve lhůtě od tří do deseti pracovních dnů od přijetí objednávky nebo přijetí platby na účet. Nejsme tedy schopni ihned po objednávce sdělit dodací termín, čeká se na naplnění rozvozového směru. Několik dní před dodáním ale dostanete e-mail a SMS s určeným dnem dodání a nejpozději den předem i přibližný časový údaj a kontakt na řidiče. Místo pro doručení nádrže musí umožňovat bezproblémový příjezd pro soupravu malého valníku s přívěsem. Délka soupravy může činit až 12 m! Pokud předem víte, že pro takovou soupravu bude příjezd k vámi požadovanému místu doručení problematický, napište nám to do poznámky objednávky. Spojíme se a pokusíme se  situaci vyřešit. Děkujeme za pochopení.

Běžná souprava není vybavena hydraulickou rukou. Složení nádrží do 7000 L lze provést i ručně, za účasti řidiče a alespoň 1-3 osob (dle velikosti nádrže). U větších nádrží je třeba pomoc vhodné manipulační techniky.

Za drobný příplatek je možné u nádrží rozvážených z našeho skladu zvolit jistotu dopravy vozidlem vybaveným hydraulickou rukou. V rámci této služby je nádrž složena do bezprostřední blízkosti rozvozového vozidla. 

Doprava ostatních produktů

Nabízíme hned několik způsobů dopravy ostatního zboží k Vám. Možnosti se liší v závislosti na velikosti a hmotnosti vybraných produktů.

  • Toptrans - vsakovací bloky a tunely, sudy na vodu, všechny ostatní paletové a větší zásilky
  • DPD CZ - veškeré produkty posílané v balících bez ohledu na velikost - čerpadla, sběrače, koše, šachty, manžety, aj. 
  • Zásilkovna.cz - malé balíčky - sběrače, manžety, geigery, náplně do filtrů, aj.

Platba

  • Dobírka: je vždy možná za příplatek při zasílání produktů přímo od nás přes Zásilkovnu, DPD nebo Toptrans. Expedice či příprava termínu dodání bez prodlení. Bohužel není technicky zajistitelná u dodávek ze skladů dodavatelů.
  • Platba předem zálohovou fakturou: umožněna u všech typů dopravy - zdarma. Po objednávce prosím vyčkejte na zaslání zálohové faktury. Zboží je připravováno k expedici či objednáno k termínu dodání až po připsání platby na účet. Lhůta pro dodání zboží začíná běžet s přijetím platby za zálohovou fakturu na náš účet
  • Platba přes platební bránu Comgate - platební karta, bankovní převod: umožněna u všech typů ostatní dopravy zdarma. Expedice či příprava termínu dodání bez prodlení.

Osobní odběr

Osobní odběr zboží je možný na adrese Vinohradská 1114/76, 618 00 Brno a je poskytován zdarma. Pro osobní odběr je třeba vždy uzavřít objednávku přes e-shop, vyčkat na zprávu od nás, ve které potvrdíme, že je zboží pro vás připraveno a následně si domluvit termín možného vyzvednutí.

Pro domluvu nám prosím vždy zavolejte na telefonní číslo ‭604 272 090. Nejsme kamenná prodejna, nemáme pevnou provozní dobu a nejsme tedy vždy přítomni v kanceláři. V rámci osobního odběru je možné platit za zboží v hotovosti nebo kartou.