Doprava a platba

Doprava nádrží

Na konci objednávky v košíku lze zvolit hromadný rozvoz nebo individuální dopravu včetně vykládky hydraulickou rukou. Hromadný rozvoz je za paušální cenu pro celou ČR a je zde větší rozptyl u lhůty dodání (5-20 pracovních dní), konkrétní termín je určen dle vytížení jednotlivých tras. Individuální doprava je pak rozdělena na tři cenová a doručovací pásma:

 • Pásmo 1 - Brno a Jihomoravský kraj - doručení 3-5 pracovních dní
 • Pásmo 2 - Praha, Středočeský, Vysočina, Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský + okresy J.Hradec a Tábor - doručení 3-10 pracovních dní
 • Pásmo 3 - Královehradecký, Liberecký, Ústecký, Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský ostatní okresy - doručení 5-10 pracovních dní

Bezprostředně po dokončení objednávky obržíte její potvrzení a následně informaci o zařazení do rozvozu včetně stanovení nejzazšího termínu doručení dle uvedených lhůt. Konkrétní termín doručení vám pak zašleme několik dní před dodáním. Nejpozději den předem zašleme i přibližný časový údaj a kontakt na řidiče, to vše e-mailem i SMSkou. 

Podmínky pro hromadný rozvoz:

 • dodací lhůta 5-20 pracovních dní
 • součástí dopravy není vykládka, zajišťuje objednatel. Řidič bude nápomocen vykládce, ale je třeba zajistit dostatečný počet pomocníků v případě ručního složení (nádrž do 3500 l: 1-2 osoby, nádrž do 5000 l: 2-3 osoby, nádrž do 7000 l: 3-4 osoby, větší nádrže: manipulační technika)

Podmínky pro individuální dopravu:

 • dodací lhůta 3-10 pracovních dní dle pásma
 • součástí dopravy je vykládka hydraulickou rukou, nemusíte zajišťovat žádnou techniku ani pomocníky pro vykládku. Vykládá se do bezprostřední blízkosti vozidla (max. cca 3 m)
 • případné uložení přímo do připraveného výkopu je možné v případech, kdy tak lze učinit přímo ze silniční komunikace. Je potřeba takový úkon předem avizovat, např. v poznámce objednávky. Uložení do výkopu v ostatních případech, např. vjezd přímo na pozemek, za bránu zahrady či domu, apod. je možné pouze na základě předchozí domluvy a přesného vyjasnění situace na místě. Cena této služby se stanovuje individuálně.

Všeobecné podmínky pro oba typy dopravy:

 • Naše nákladní vozidla a přívěsy jsou určeny pro běžný silniční provoz, nikoliv pohyb v terénu! Zejména za deštivého počasí nebo v zimním období není možné zavážet místa doručení bez zpevněné a udržované komunikace. Pokud na místo vykládky nevede zpevněná a udržovaná komunikace, vždy uvádějte v poznámce objednávky.
 • Souprava s přívěsem může mít délku až 12 m! Je třeba počítat s tím, že vozidlo s přívěsem může zajet do slepé ulice pouze v případě, že se může na místě otočit nebo na krátkou vzdálenost bezpečně vycouvat. Pokud si nejste zcela jisti, že pro takovou soupravu bude příjezd o odjezd k vámi požadovanému místu doručení zcela bez problémů, napište nám to do poznámky objednávky. Spojíme se s Vámi a budeme situaci řešit. Děkujeme za pochopení.

Doprava ostatních produktů

Nabízíme hned několik způsobů dopravy ostatního zboží k Vám. Možnosti se liší v závislosti na velikosti a hmotnosti vybraných produktů.

 • Toptrans - vsakovací bloky a tunely, sudy na vodu, všechny ostatní paletové a větší zásilky
 • DPD CZ - veškeré produkty posílané v balících bez ohledu na velikost - čerpadla, sběrače, koše, šachty, manžety, aj. 
 • Zásilkovna.cz - malé balíčky - sběrače, manžety, geigery, náplně do filtrů, aj.

Platba

 • Dobírka: je vždy možná za příplatek při zasílání produktů přímo od nás přes Zásilkovnu, DPD nebo Toptrans. Expedice či příprava termínu dodání bez prodlení. Bohužel není technicky zajistitelná u dodávek ze skladů dodavatelů.
 • Platba předem zálohovou fakturou: umožněna u všech typů dopravy - zdarma. Po objednávce prosím vyčkejte na zaslání zálohové faktury. Zboží je připravováno k expedici či objednáno k termínu dodání až po připsání platby na účet. Lhůta pro dodání zboží začíná běžet s přijetím platby za zálohovou fakturu na náš účet
 • Platba přes platební bránu Comgate - platební karta, bankovní převod: umožněna u všech typů ostatní dopravy zdarma. Expedice či příprava termínu dodání bez prodlení.

Osobní odběr

Osobní odběr zboží je možný na adrese Vinohradská 1114/76, 618 00 Brno a je poskytován zdarma. Pro osobní odběr je třeba vždy uzavřít objednávku přes e-shop, vyčkat na zprávu od nás, ve které potvrdíme, že je zboží pro vás připraveno a následně si domluvit termín možného vyzvednutí.

Pro domluvu nám prosím vždy zavolejte na telefonní číslo ‭604 272 090. Nejsme kamenná prodejna, nemáme pevnou provozní dobu a nejsme tedy vždy přítomni v kanceláři. V rámci osobního odběru je možné platit za zboží v hotovosti nebo kartou.