Čerpadlo Gardena 4700/2 inox automatic

Kód: 1766-20
Neohodnoceno
Značka: Gardena
3 350 Kč / ks 2 768,60 Kč bez DPH
Skladem

Hledáte inteligentní a výkonné čerpadlo na vodu s působivým dosahem a dlouhou životností? Pak je GARDENA čerpadlo  4700/2 inox automatic přesně to, co hledáte. S tímto čerpadlem vaše zahrada poroste. Pohodlně jímejte dešťovou vodu a využívejte ji k zavlažování zahrady. Pohodlné, mimořádně výkonné a robustní - to jsou vlastnosti, díky kterým čerpadlo do sudu 4700/2 inox automatic vyniká. Čerpadlo je navrženo s ohledem na funkčnost, účinnost a snadnou obsluhu. Jeho tělo, v průměru pouze 149 mm, je vyrobeno z pevné nerezové oceli a spojovací závit je také ze stejného materiálu. Čerpadlo nabízí kapacitu 4700 l/h při provozním tlaku 2,3 ​​baru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte inteligentní a výkonné čerpadlo na vodu s působivým dosahem a dlouhou životností? Pak je GARDENA čerpadlo  4700/2 inox automatic přesně to, co hledáte. S tímto čerpadlem vaše zahrada poroste. Pohodlně jímejte dešťovou vodu a využívejte ji k zavlažování zahrady.

Pohodlné, mimořádně výkonné a robustní - to jsou vlastnosti, díky kterým čerpadlo do sudu 4700/2 inox automatic vyniká. Čerpadlo je navrženo s ohledem na funkčnost, účinnost a snadnou obsluhu. Jeho tělo, v průměru pouze 149 mm, je vyrobeno z pevné nerezové oceli a spojovací závit je také ze stejného materiálu. Čerpadlo do sudu nabízí kapacitu 4700 l/h při provozním tlaku 2,3 ​​baru. 

Je vybaveno automatickou funkcí zapnuto vypnuto pro automatizovaný provoz a ochranu proti chodu nasucho. Funkce automatického přepínání spustí a zastaví čerpadlo automaticky, když je zapotřebí voda nebo již není její potřeba: lze jej dokonce použít se zavlažovacím počítačem. Integrovaný a snadno čistitelný filtr navíc zabraňuje znečištění nebo poškození čerpadla a přípojných zařízení. 

Čerpadlo do sudu 4700/2 inox automatic nabízí vynikající výkon a maximální pohodlí. Naše výrobky ztělesňují hodnoty spolehlivosti, kvality a trvanlivosti. Důkazem je i  neobvykle dlouhá záruka výrobce: nabízíme vám úplnou 40-měsíční záruku, která odpovídá 40-letým zkušenostem s čerpadly. Jednoduše si svůj výrobek zaregistrujte online na www.gardena.com

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerpadla
Hmotnost: 7.6 kg
Jmenovitý výkon: 550 W
Maximální výška: 4700 l/h
Maximální tlak: 2,3 bar
Maximální výtlačná výška: 23 m